LV Branná 2017

Od pondělí 20. 2 do pátku 24. 2. se naši žáci 7. ročníků zúčastnili lyžařského a snowboardového výcviku v Branné. Ačkoli nám letos počasí moc nepřálo, náš kurz proběhl celý na dobře upraveném svahu. Výcvik zvládli všichni žáci ve zdraví, zkušení borci si dobře zalyžovali a nováčci, kteří měli zájem se něco nového naučit, zvládli i závěrečný závod ve slalomu.
Kurz hodnotím velice pozitivně. Splnil naše očekávání jak po stránce výcvikové, tak i výchovné. Užili jsme si dohromady i spoustu legrace.
Večery byly plné her a zábavy, ten poslední patřil jako vždy karnevalu a vyhlášení nejlepších závodníků – viz tabulka a foto.
Velký dík za skvělou organizaci a spolupráci patří mým instruktorkám
Marcele Petrencové a Lucii Stejskalové. Dík patří i všem dětem za vzorné chování jejich spolehlivost.
Na dálku děkuji i do Branné za výbornou spolupráci a příjemné zázemí.