Medvědi z Nedvědky získali stříbro

V úterý 11. 4. se ve Smetanových sadech běžel 1. ročník smíšených štafet II. stupně olomouckých škol. Počasí nám sice moc nepřálo, ale naši žáci bojovali jako lvi. Nad naše síly bylo jen družstvo ze ZŠ Zeyerova, ale 2. místo jsme s vydáním všech sil poslední běžkyně a za hlasité podpory celého družstva udrželi. viz foto.
Medvědi získali pohár, stříbrné medaile a hodnotné ceny. K výbornému výsledku jim pogratuloval i pan primátor, který je dekoroval a celou akci i zaštítil. Na podrobné informace se můžete podívat v regionální televizi a tisku.
Všem běžcům naší školy děkuji za vzornou reprezentaci školy a poctivý přístup k závodům.
Mgr. Romana Řezníčková, vedoucí akce

Seznam běžců
Medvědi z Nedvědky – Jan Malík – 9.A, Tomáš Plaček- 9.B, Marie Chromečková- 7.B,
Rosťa Černý- 8.A, Tomáš Buček- 9.A a Simona Chromečková 7.B