Sportovní dopoledne pro 7. B

Navázali jsme na naši báječnou středu a i poslední zářijový pátek jsme si našli čas pro nás.
Vrátili jsme se v komunitním kruhu k reflexi středy a dohodli jsme se na tom, jak to bude dnes fungovat. Znovu jsme si připomněli naše společná pravidla.
Ve třídě jsme si zahráli stolní a logické hry. Trénovali jsme tak zda se dokážeme dohodnout, jestli chápeme daná pravidla a zvládneme je dodržovat. Pak jsme si domluvili týmy na bowling a vydali se procházkou přes park k Tržnici. Cestou jsme vyzkoušeli přírodní tělocvičnu u hřiště v parku.Toooo bylooo něcooo 😊 Nejvíse se nám líbilo na bowlingu. Skvělá atmosféra, plné nasazení a radost ze hry byla vidět na všech 😊 Někomu to šlo samo, někteří z nás se s koulí učili házet 😊
Další akce naší třídy se velmi povedla díky nám všem 😊