Skype-a-Thon (5.A, 5. B)

Skype-a-Thon je globální vzdělávací událost, která umožňuje žákům opustit svoji třídu a virtuálně cestovat po celém světě. Na své cestě potom poznávají nové přátele a rozličné kultury.
V letošním roce se této události zúčastnily i žáci naší školy. Žáci 5. B se přes počáteční problémy nakonec spojily s Natalija Budinski ze Srbska a ta jim představila tuto zemi. 5. A se vypravila až na daleký východ do Ruské federace a města Abakan Dina Averyanova jim společně se svojí třídou představily tuto oblast. Žáci se dozvěděly jaké mají zde prázdniny, kdy chodí do školy, že již dnes tam panují velké mrazy (- 17 ̊C) apod.
Velké poděkování patří paní třídním učitelkám Ingrové a Kaštilové, že tento projekt pro žáky připravily. Už nyní se žáci těší kam se zase vypraví příště.