„Nebojte se mluvit“ pro 7. B

Úterní dopoledne jsme strávili zcela netradičně ve Sdružení „D“ v Olomouci. Čekalo nás velmi názorné divadelní „představení“, ve kterém jsme byli herci i my ????
Ocitli jsme se ve městě PASOXUDYKÍ nejen „na hodech“, vyzkoušeli jsme si situaci na školním výletě, kterou asi nikdo z nás nechce zažít a uvědomili jsme si , jak je to „s přáteli“ a „nápadníky“ na internetu.
Víme, že to víme a známe, ale přes to všechno dostat se „do role“ takto naživo bylo hrozné a báječné současně.
Měli jsme i příležitost seznámit se s herci divadla Fórum, které někteří žáci znají z televizních pořadů.
Děkujeme všem „hercům“ dramacentra, kteří nám velmi pomáhali a zároveň nám „nic nedarovali“ – hráli úplně úžasně.
Z vyjádření žáků:
– Mi se líbilo, jak to hráli
– Poradili si, i když jim nešel ten počítač
– Líbilo se mi, že se nám věnovali, nikdo na nás nekřičel a k mičemu nás tam nenutili
– Tleskali nám, že jsme odvážní a hrajeme s nimi
– Nachystali nám i občerstvení, to mě překvapilo
– Vím to líp, když jsem si to zahrál
Těšíme se na další akci s vámi.