Brno (7. B)

Krásné datum nám předurčilo úžasný středeční den na naše výletě. Hned ráno jsme nastoupili do „luxusního“ autobusu, a i když se zpožděním 😊 , dojeli jsme do Brna. Prvním cílem bylo Vida centrum. Expozice je rozdělená do čtyř tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk a Mikrosvět. A že bylo na co koukat 😊 Interaktivní formou jsme se dovídali nevídané a zkoumali úžasné věci, které klem nás běžně „nějak fungují“.
Po obědě jsme se přesunuli do Jump parku. Taaaaak na to jsme se nejvíce těšili aaaa to jsme si taky nejvíce užili. Skákali jsme všichni a maximálně využili náš čas. Potřebovali jsme pak pořádnou svačinku, kterou jsme si vybrali během přestávky v centru Brna. Vše rychle uteklo a čekal nás společný přesun vlakem domů.
Vědecké, sportovní, kulinářské, ale hlavně kamarádské zážitky – těšíme se na další společnou akci 😊