Školní výlet rafty – lanáč (6.B)

Na dnešní den jsme se všichni moc těšili. Vydali jsme se totiž na náš první školní výlet na 2. stupni. A byl opravdu netradiční. Čekalo nás překonávání nejrůznějších překážek, nástrah, výzev…..
Ráno jsme se vydali do Chomoutova, kde začalo naše netradiční putování, neboť jsme tentokrát zvolili zcela neobvyklý dopravní prostředek, a to rafty. Rozdělili jsme do tří skupin a vydali se vstříc novým dobrodružstvím. A pro mnohé to byl opravdu jedinečný zážitek, museli jsme překonat nejen překážky způsobené přírodou, ale především svůj vlastní strach a obavy. Všichni jsme to zvládli skvěle a na konci nás čekalo příjemné vodní osvěžení a dovádění v řece. Po občerstvení jsme se vydali do lanového centra, kde se odehrála druhá část výletu – a opět tu šlo nejen o překonávání nejrůznějších překážek, ale hlavně překování sama sebe a týmovou spolupráci. Nízké lanové překážky, slaňování, vysoké lanové překážky a i tandemovou houpačku jsme si nemohli nechat ujít a vše jsme si vyzkoušeli a užili.
Bylo to prostě supeeer!!!!!