McDonald’s Cup, 5. třídy

Výběr žáků 4. -..5. tříd se zúčastnil okrskového kola tradičního turnaje v kopané McDonald´s Cup, který se hrál ve sportovním areálu v Grygově. Okrskového kola se zúčastnilo celkem 6 škol, které se utkaly systémem bojů ve skupinách a následném play-off.

Naši borci dosáhli ve své skupině postupně těchto výsledků:

ZŠ Nedvědova – ZŠ Dub 1:2
ZŠ Nedvědova – ZŠ Hlubočky 3:0

Ve skupině jsme skončili na 2. místě a postoupili jsme do bojů o finálové umístění.

Semifinále: ZŠ Nedvědova – ZŠ Grygov 0:1
O 3. místo: ZŠ Nedvědova – ZŠ Velký Týnec 0:0, 2:0 na penalty

Chlapci podali velmi bojovný výkon, kterým nahrazovali technické nedostatky. Závěrečné 3.místo je úspěchem. Nejlepším naším hráčem byl brankář Martin Vychodil. Vítězem turnaje se stala ZŠ Dub, která postoupila do okresního kola.

Ve školním týmu nastoupili: Jan Srovnal, Lukáš Nerad, David Plaček, Aleš Zsigrai, Václav Jedzok, Marek Kubíček, Martin Vychodil, Martin Kuráň, Vojta Chromeček.
Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy!