Hrubá Voda – výlet 8. A

Dne 3. 6 si 8. A vyjela s paní učitelkou Řezníčkovou a Petrencovou na výlet do Hrubé Vody. Jeli jsme vlakem do Jívové a pěšky cestou údolím řeky Bystřice jsme dorazili k cíli naší cesty – k bobové dráze v Hrubé Vodě. Po krátkém občerstvení měli všichni zájemci o tuto adrenalinovou atrakci možnost se projet. Někteří nejeli vůbec, ale jiní jeli dokonce i 10krát. A užili si to náramně (viz foto).
Po návratu vlakem do Olomouce, jsme se přesunuli všichni do školy, kde mohla začít další fáze našeho výletu. Po domluvě se sedmou třídou jsme odehráli fotbalové utkání a zahráli si basket. Potom si děti uvařili po skupinkách vynikající večeři, kterou si vychutnaly v naší nově vybudované venkovní učebně. Krátce ještě podebatovaly, posportovaly v tělocvičně a na bazéně a pomalu se blížily k dalšímu vrcholu dne – hře na schovávanou v naší potemnělé škole. Bylo to jako vždy super! 
A pak klasika, hygiena, filmový horor na dobrou noc, trošku toho klábosení a pomalé usínání. Ráno měli někteří docela problém se po probděné noci nastartovat, ale nakonec to za hlasitého povzbuzování paní učitelky zvládli, a tak jsme se mohli všichni vydat do svých domovů.Hlavně dospat a vstřebat zážitky. Děkujeme paním učitelkám za ochotu a odvahu s námi tuto akci spoluzorganizovat. A už teď se těšíme na výlet v 9. tř., pro nás vlastně již na “základce” poslední 