Školní výlet Ostružná (8. B)

Naše třída 8. B se vydala na dvoudenní výlet do Ostružné v Jeseníkách. Výlet byl zaměřen poněkud turisticky, avšak jak to vypadá, nikomu z nás to příliš nevadilo.
První den žáci jsme spolu s paními učitelkami Hedrichovou a Dimmrothovou šli na Paprsek, kde jsme se občerstvili a následně jsme si to namířili na bobovou dráhu v Petříkově. I když se někteří ze začátku báli, nakonec překonali svůj strach. I zde jsme měli možnosti se občerstvit. Potom jsme se vrátili do chaty, kde se hrály různé hry. Později večer pro nás paní učitelky připravily stezku odvahy, kterou jsme všichni úspěšně prošli.
Druhý den byl poněkud klidnější. Sbalili jsme si věci a ještě si zahráli nějaké hry. Nakonec jsme zamířili vlakem (a autobusem) domů. Myslím, že jsme si všichni výlet užili a „TRPASLÍK“ (velmi oblíbené slovo našeho výletu).

ŠÁRKA HODINÁŘOVÁ. 8. B

Školní výlet z pohledu žáků 8.B :
• Zábavný a skvěle prožitý výlet se spolužáky. (Michaela)
• Výborný výlet se zahradou a mnoho akcemi, příště prodloužit výlet. Luxusní bobová dráha (Tomáš P.)
• Bylo super počasí a túra taky. Nejlepší byla bobová dráha. (Honza)
• Byl moc skvělý a hravý. (Eliška)
• Výlet jsem si moc užila, byla tam skvělá atmosféra a super lidi. (Verča)
• Výlet se mi strašně líbil, byl podobný adaptačnímu kurzu. Doufám, že si to někdy zopakujeme. (René)