Lanové centrum Proud Olomouc (7. A)

Dne 10. 6. 2016 se třída 7. A rozhodla pro adrenalinový zážitek v podobě návštěvy Lanového centra Proud v Olomouci, kde na ně čekalo dobrodružství a nezapomenutelné okamžiky. Přivítali je zde milí instruktoři, kteří pro ně měli přichystaný program obsahující zábavné rozcvičení ve formě her a nízkých lanových překážek, výuku techniky jištění a v poslední řadě překonávání vysokých lanových překážek od těch jednoduchých až k těm obtížnějším ve výšce 12 metrů. Většina měla z vysokých překážek respekt, někteří i velký strach, ale nakonec se na ně vydali téměř všichni a každý si alespoň jednu splnil. Zakončením programu a celého výletu byla obří houpačka z 16 metrů. Žáci hodnotili tento výlet velmi pozitivně, uvědomili si, jak je důležitá týmová práce a vzájemná důvěra.