Okrskové kolo – florbal

Ve středu 7. 11. 2018 se vybraní žáci zúčastnili okrskového kola ve florbalu, které se konalo na ZŠ Stupkova. Své síly poměřili naši chlapci se žáky ze základních škol Stupkova, sv. Voršily a Tršice. První zápas provázela velká nervozita, která se bohužel projevila na výsledku. Chlapci se ale oklepali a zbylé dva zápasy odehráli v mnohem lepším tempu, a dokonce došlo i na vstřelené góly. Poslední zápas byl pro nás zápas o třetí místo a my potřebovali zvítězit. Nakonec z toho bylo pouze remíza 2:2 a tedy nepopulární bramborové místo. Důležité ale bylo to, že chlapci si to užili, makali a ihned po skončení turnaje začali plánovat vylepšení taktiky pro turnaj v příštím školním roce, kde by prý rádi zvítězili.