Vánoční turnaj ve vybíjené

Poslední měsíc v kalendářním roce je vždy ve znamení poklidných časů, oslavou Vánoc, pečení cukroví a pohody. Na druhou stranu, každoroční vánoční sportovní turnaj pořádaný žáky devátých tříd se stal již tradicí. Letos byla na programu stará známa vybíjená.

            Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. 6. a 7. třídy byly v první skupině a 8. a 9. třídy ve skupině druhé. První skupinu ovládli žáci ze 7.A, a to s přehledem. Druhá skupina byla o něco vyrovnanější a o vítězi rozhodlo až vzájemné skoré, neboť bodový zisk u 8.B a 9.B byl stejný. Skóre ale hovořilo ve prospěch 9.B, která tak vyzvala 7.A do boje o putovní pohár školy pro vítěze turnaje. Žáci ze 7.A předvedli velmi bojovný výkon a pohár patří zaslouženě jim.

            Poděkování patří žákům 9.B za organizaci turnaje, učitelům tělesné výchovy a v neposlední řadě všem zúčastněným za vytvoření skvělé sportovní atmosféry.