LV Ostružná 2019

Od neděle 13.1. do pátku 18.1. se naši žáci 7. ročníků zúčastnili lyžařského a snowboardového výcviku v Ostružné.

Počasí nám letos docela vyšlo, a tak si děti mohly užít lyžovačku ve všemožných povětrnostních podmínkách.

Všichni žáci zvládli výcvik ve zdraví, zkušení borci si dobře zalyžovali a nováčci, kteří měli zájem se něco nového naučit,

zvládli se štěstím i pár obloučků J I Snowboarďáci zvládly pár zářezů do dobře připravené sjezdovky.

Kurz hodnotím velice dobře. Splnil naše očekávání jak

po stránce výcvikové, tak i výchovné. Užili jsme si dohromady

spoustu legrace. Večery byly plné her a zábavy, jednotlivá družstva si vedla i kroniku zážitků. Poslední odpoledne patřil jako vždy karnevalu a večer i toužebně očekávané diskotéce.

Velký dík za skvělou organizaci a spolupráci patří mým instruktorkám Marcele Petrencové, Šárce Stejskalové a Matěji Chalupnému. Dík patří i všem dětem za vzorné chování a jejich spolehlivost.

Na dálku děkuji i do Ostružné za výbornou spolupráci, skvělou kuchyni a příjemné zázemí.