Přespání ve škole (7.B)

Tak jsme se konečně dočkali…… PŘESPÁNÍ VE ŠKOLE!

I když nás celý večer a celou noc trápilo extrémní teplo, užili jsme si skvělou třídní akci, kde bylo plno aktivit a nejrůznějších her. Nejdříve jsme v tělocvičně protáhli svá těla při vybíjené a netradičních štafetách, kde zkrotit několik balonů, obručí a dalších sportovních pomůcek nebylo  pro některé z nás vůbec jednoduché. Ale díky spolupráci a pomoci dalších členů týmů se nám to vše podařilo. Pak následovaly hry ve třídě. Po vydatném občerstvení pizzou jsme se šli osvěžit do bazénu. Noční dovádění v bazénu jsme si také skvěle užili. Třešničkou na dortu našeho přespání (u některých jedinců můžeme hovořit spíše o přenocování) byla půlnoční schovka v prostorách školy. Pak znaveni teplem a všemi aktivitami jsme se uložili ke spánku….

Přespání bylo super, všichni jsme si ho maximálně užili a těšíme se na další společnou akci naší třídy.