Adaptační soustředění sedmých tříd

Start nového školního roku si žáci sedmých tříd zpříjemnili pobytem na skautské základně Severní hvězda v Hrubé Vodě – Smilově. Společnost jim dělaly paní učitelky M. Hlaváčová, K. Mašľárová a k 7.A se ještě připojila paní asistentka M. Halasová. Prožili společně dva dny uprostřed lesů, zahráli si společně hry a protáhli svaly při procházkách lesem. Abychom zlepšili spolupráci ve třídě, pracovali na společném projektu – měli si navrhnout a výtvarně ztvárnit ostrov třídy, což se oběma třídám podařilo. Nechybělo ani opékání špekáčků a posezení u táboráku s písničkou. Kdo se chtěl trošku bát, vydal se po setmění na stezku odvahy. Podle hodnocení žáků, se jim soustředění líbilo, užili si společně strávený čas a těší se na další zážitky se třídou.