Adaptační kurz (6. A)

Ve druhém školním týdnu prožila třída 6. A tři dny na seznamovacím pobytu na turistické základně DDM Ochoz u Konice. Kromě pěší turistiky, společného vaření, byly dny naplněny mnoha aktivitami a hrami, při kterých žáci měli možnost se dobře vzájemně  poznat, spolupracovat, sblížit se a navázat dobré a kamarádské vztahy. U většiny činností musely děti zapojit svou fantazii, obratnost, komunikaci, ale také rychlost a paměť. A protože neustále tvořily různé skupinky, které spolupracovaly na určitém úkolu, povzbuzovaly se navzájem, pomáhaly si překonávat různé nástrahy. Celý den trávili v kolektivu společně s třídním učitelem, paní asistentkou a paní učitelkou Řezníčkovou. Podle ohlasů byli žáci spokojeni a můžeme tedy doufat, že kolektiv této třídy bude bezvadně  fungovat.