Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva ZŠ – okres

Ve středu 25. 9. 2019 se žáci a žákyně naší školy za deštivého počasí aktivně zapojili do okresního kola atletického čtyřboje základních škol na Atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc. Naše družstva si v konkurenci ostatních 15 škol okresu Olomouc nevedla špatně.

Mladší žáci a žákyně přišli hl. čerpat zkušenosti z velkých závodů. Nejlepším atletem naší školy a zároveň i celého atl. čtyřboje byl Bohumil  ze sedmého ročníku. Získal s bodovým součtem 1289 bodů ze čtyř disciplín celkové prvenství.

(2.m na 800 m, 4.místo v hodu kriketem a ve výšce a 5. místo v běhu na 60 m.)

Gratulujeme a děkujme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ve skupině starších žáků byl nejúspěšnějším atletem David z devátého ročníku. Získal 2. místo v hodu kriketem a 15 místo ve skoku vysokém.

Podrobné informace o všech výsledcích najdete na www.aktletikaolomouc.cz

 

25.09. Olomouc Atletický čtyřboj mladšího a staršího žactva ZŠ – okres výsledky

 

Všem závodníkům děkuji za reprezentaci školy a těším se na další sportovní zážitky jak na ovále tak i v tělocvičně.