Vyhodnocení sběru

Nasbírali jsme společně téměř 10 tun papíru a 600 kg textilu. Do akce se zapojil každý třetí žák a každý druhý pedagog. Odpoledne zajistili službu žáci žákovského parlamentu a pomáhalo jim příležitostně asi 20 dalších párů šikovných rukou Přišli nám pomoci i někteří naši bývalí žáci

Po přepočtu kilogramů na žáka (což je základní pravidlo této akce, která je podporována zřizovatelem) mají nejvíce kilogramů na jednoho žáka své třídy nasbíráno třídy 4. B a 8. A a 4. A.

Největší zásoby nám věnovali za maximální podpory své rodiny žáci Kubáčová, Šindler a sourozenci Němčákovi.

Děkujeme všem za odvedenou práci a těšíme se opět na jaře.

PS. Drobné odměny za sběr byly losovány, náhodní výherci odměněni. Získané finanční prostředky využijeme na další aktivity žáků – nákup knih do školní knihovny, podpora chovu drobného zvířectva v učebně přírodopisu, odměny za školní soutěže atp.