14. 9. – 17. 9. Adaptační kurz (6.ABC)

Od pondělí 14. 9. do čtvrtka 17. 9. se žáci 6. tříd zúčastní adaptačního kurzu.

 

Přechod na 2. stupeň představuje pro žáky mnoho nových zajímavých zkušeností. Seznámí se s novými učiteli i kamarády. Poznají novou třídní učitelku, která se o ně bude starat následující roky. Rozšíří si znalosti v předmětech, které už znají z 1. stupně, ale také objeví dosud neznámé předměty a témata, která ještě více objasní fungování našeho světa. To vše čeká naše nové šesťáčky. Vypořádat se s tím vším není zrovna snadné, a proto jsme pro ně připravili adaptační kurz, díky kterému se nejen adaptují na vyšší stupeň, ale také se blíže seznámí se svými třídními učiteli, kteří jim následující roky budou dělat průvodce, poradce a dospělého kamaráda v nejrůznějších životních zkouškách.

 

Přejeme žákům mnoho úspěchů na 2. stupni a také, aby se všichni spřátelili a drželi spolu jako správná třída.