V tandemu? Když se chce, všechno jde …

Propojení výuky českého jazyka a matematiky??? To jde??? A jak??? Napadají mě slovní úlohy ….. ale to není zdaleka všechno. V rámci projektu MAP II. Jsme přivítali na naší škole opět hosty, kteří mohli zhlédnout ukázku tandemové výuky právě s propojením těchto dvou hlavních předmětů. A možná jsme jich tam našli i více 😊

Děti se nadchly již v úvodu hodiny a pak velmi aktivně a akčně pracovaly po celou hodinu … a někteří by rádi klidně pokračovali dále. Což bal pro nás příjemný bonus.

Odvození tématu hodiny, skupinová práce, reflexe i sebereflexe, vzájemné učení ….. toto jsou jistě známé termíny, které provází současnou výuku na základní škole. Jsme velmi rádi, že můžeme být pro kolegy inspirací a že i naše škola má stále co nabídnout.