Putování (6.C)

Úterní den jsme zahájili u vlakového nádraží společnou jízdou na Pohořany. Je to malebná obec, která má bezesporu zajímavou historii. My jsme zamířili k turistickému rozcestníku a vydali jsme se po modré značce směrem na Hrubou Vodu. Sluníčko nad hlavou a stín lesíka cestou, většina trasy „dolů“ a sem tam malý výšlap „nahoru“ – prostě báječná procházka.

U lomu jsme měli polední zastávku. Připravili jsme si dřevo, opékací klacíky a nařezali špekáčky a během chvilky se linula vůně našeho vlastnoručně připraveného oběda až do údolí.

Dalším cílem našeho putování byla bobová dráha. Původně jsme měli aktivit v plánu více, aaaale….. jízdy nás tak uchvátily, že jsme jeli i druhou, třetí, čtvrtou, ……. A jen někteří z nás se rozhodli využít i minilanového centra Kamzík.

Před odjezdem vlaku jsme si ještě s chutí zahráli naši oblíbenou hru na čísla a pak už hurááá domůůůů.

Déšť? Ten přišel až dlouho po tom, co už jsme si hověli v domácím pohodlí.

Byl to super den, který jsme strávili CELÁ TŘÍDA společně a moc jsme si to užili. Těšíme se na další zážitky.