Lanové centrum Proud Olomouc (6.A)

Dne 16. 6. 2022 se třída 6. A rozhodla pro adrenalinový zážitek v podobě návštěvy Lanového centra Proud v Olomouci, kde na ně čekalo dobrodružství
a nezapomenutelné okamžiky.  Přivítali je zde milí instruktoři, kteří pro ně měli přichystaný program obsahující zábavné rozcvičení ve formě her a nízkých lanových překážek, výuku techniky jištění a v poslední řadě překonávání vysokých lanových překážek od těch jednoduchých až k těm obtížnějším. První disciplína, která nás čekala byla obří houpačka z 16 metrů. Tuto disciplínu zvládli všichni s přehledem. Poté nás čekala výzva v podobě překonávání vysokých lanových překážek. Žáci z této disciplíny měli respekt, někteří i velký strach,
ale nakonec téměř všichni si alespoň část každé splnil.  Výlet byl hodnocen velmi pozitivně.