Cyklistický výlet Litovelským Pomoravím na Náklo a zpět

V posledním týdnu školního roku 2023/2024 proběhl třetí ročník cyklistického výletu pro žáky šestých tříd, které doplnili žáci ze třídy 7.B. Na programu byla již tradiční cesta Litovelským Pomoravím k malebnému přírodnímu koupališti Náklo. Počasí bylo i letos na naší straně, takže si všichni užili slunečného počasí. Za vděk jsme vzali Litovelskému Pomoraví, kde jsme se mohli před slunečnými paprsky trochu skrýt. Klobouk dolů před všemi účastníky, protože všichni z nich předvedli skvělý výkon, a hlavně ukázali zdatnost v jízdě na kole a nám se tak vyhnuly pády. Neodpustili jsme si sice jeden defekt zadního kola, ale po rychlé výměně jsme byli zpět na cestě. Celková vzdálenost vyjížďky byla kolem 37 km. Dle výrazů, které byly patrné při příjezdu ke škole, lze tvrdit, že to byla úspěšná jízda a další fajn den.