KRPŠ

Klub rodičů a přátel školy, z. s. při ZŠ a MŠ Nedvědova 17, Olomouc (KRPŠ) je občanské sdružení. Platné stanovy KRPŠ ZDE.

Náplní sdružení je pořádat akce pro rodiče a zákonné zástupce žáků školy, pomáhat s akcemi školy, podporovat mimoškolní činnost žáků a získávat drobné finanční zdroje pro mimoškolní i školní činnost.

Dopis členů KRPŠ rodičům žáků / využití příspěvků od rodičů:

Vážení rodiče,
příspěvek 200,- Kč za žáka, je příspěvkem pro Vaše děti, kteří jsou žáky naší školy.

Vybraní zástupci jednotlivých tříd z řad rodičů, pak získané finanční prostředky přerozdělují dle požadavků učitelů na:
– příspěvky na soutěže (odborné pomůcky, odměny…),
– odměny žákům při reprezentování školy,
– příspěvky na školní výlety, školy v přírodě,
– příspěvky na lyžařský výcvik,
– odměny studijně nejlepším žákům školy,
– příspěvky na vybavení odborných a zájmových kroužků (žákovský parlament, keramika, knižní klub, knihovna)  …

Zdroje financí:
– příspěvky rodičů žáků naší školy (viz. výše)
– dobrovolné sponzorské dary
– výtěžek z Výročních plesů Základní školy Nedvědova
– výtěžek z Letní slavnosti žáků a rodičů školy.

Milí rodičové a přátelé naší školy,

Předem Vám děkujeme za každou Vaši korunu. Věnujete ji pro rozvoj vzdělání a zájmových dovedností vašich děti.

S pozdravem a přáním pohodových dní
členové Klubu rodičů a přátel školy.

Vážení rodiče,
rádi mezi sebou přivítáme zástupce ostatních tříd na naší škole. Kontaktujte nás.

Kontakt:                   krps(a)zsnedvedova.cz