Přijímací řízení na střední školy

Testování žáků účastnících se přijímacího řízení na střední školy na Covid-19 (informace k 15. 4. 2021)

Podrobnosti jsou uvedeny na samostatné střránce ZDE.

Zápisový lístek (aktualizace k 15. 4. 2021)

Zápisové lístky budeme žákům 9. ročníku vydávat:

• V pondělí 26. 4. 2021 – pokud se od 26. 4. obnoví prezenční výuka žáků 2. stupně a žáci 9. ročníku budou chodit do školy.
  • Ve středu 28. 4. 2021 – pokud se výuka neobnoví / pozveme žáky do školy a zápisové lístky vydáme.

MŠMT vydalo dne 15. 3. nové opatření k termínu vydávání zápisových lístků – bod 4 (příloha opatření ZDE), kterým mění původní opatření z 8. 3. 2021.

Pokud by došlo k další změně, budeme o tom infomovat na těchto wevých stránkách.

Kompletní přehledné informace k přijímacímu řízení na SŠ, které zveřejnil Národní pedagogický institut – k 10. 3. jsou aktualizovány termíny přijímacího řízení.

Termíny přijímacího řízení na střední školy stanovené MŠMT přehledně.

Online kurzy pro přípravu k přijímacímu řízení na střední školu ZDE.

Dny otevřených dveří na středních školách ZDE.

Katalog středních škol olomockého kraje je ZDE.

Podrobná prezentace k přijímacímu řízení (KÚ Olomouc – Odbor školství a mládeže) je ZDE – asi v polovině webové stránky / oblast „dokumenty“.

Informace k přijímacímu řízení na střední školy naleznete v tomto dokumentu.

Další podrobnosti k přijímacímu řízení vydalo ministerstvo školství na svých webových stránkách.

Odkaz ZDE.