Přijímací řízení na střední školy

Testování žáků účastnících se přijímacího řízení na střední školy na Covid-19 (aktualizace k 22. 4. 2021)

Podrobnosti jsou uvedeny na samostatné střránce ZDE.

Zápisový lístek (aktualizace k 22. 4. 2021)

Zápisové lístky budeme žákům 9. ročníku vydávat:

• Žákům třídy 9.A ve středu 28. 4. 2021 od 10.30 hodin. Zápisové lístky vydáme v rámci testování na Covid. Pokud žáci nepůjdou na přijímací řízení a nepotřebují se otestovat, přijdou si pro zápisový lístek již 10.15 hodin.
  • Žákům třídy 9.B ve středu 28. 4. 2021 od 11.30 hodin. Zápisové lístky vydáme v rámci testování na Covid. Pokud žáci nepůjdou na přijímací řízení a nepotřebují se otestovat, přijdou si pro zápisový lístek již 11.15 hodin.

MŠMT vydalo dne 15. 3. nové opatření k termínu vydávání zápisových lístků – bod 4 (příloha opatření ZDE), kterým mění původní opatření z 8. 3. 2021.

Pokud by došlo k další změně, budeme o tom infomovat na těchto wevých stránkách.

Kompletní přehledné informace k přijímacímu řízení na SŠ, které zveřejnil Národní pedagogický institut – k 10. 3. jsou aktualizovány termíny přijímacího řízení.

Termíny přijímacího řízení na střední školy stanovené MŠMT přehledně.

Online kurzy pro přípravu k přijímacímu řízení na střední školu ZDE.

Dny otevřených dveří na středních školách ZDE.

Katalog středních škol olomockého kraje je ZDE.

Podrobná prezentace k přijímacímu řízení (KÚ Olomouc – Odbor školství a mládeže) je ZDE – asi v polovině webové stránky / oblast „dokumenty“.

Informace k přijímacímu řízení na střední školy naleznete v tomto dokumentu.

Další podrobnosti k přijímacímu řízení vydalo ministerstvo školství na svých webových stránkách.

Odkaz ZDE.