Školní jídelna

Školní jídelna je součástí subjektu Základní a Mateřské školy Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace.

Obědy vyvážíme i do dalších základních a mateřských škol.

Jídelní lístek: www.strava.cz.

Přihláška k odběru stravy

Příhláška k odběru stzravy zde.

Úhrada stravného

Od 1.9.2016 je možné stravné uhradit:

• Inkasem z účtu
  • Jednorázovým   příkazem
  • Složenkou na účet ŠJ (ŠJ složenky nevydává)

Iinformace o platbě na www.strava.cz nebo na telefonním čísle školní jídelny (viz kontakty).

Odhlašování obědů

Odhlašování obědů je možné i přes internet a mobilní telefon.

Zásady provozu ŠJ

Provoz ŠJ se řídí vyhláškou č. 107/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů o školním stravování a hygienickými předpisy.

Jídelníček je sestavován dle platných receptur a zásad dodržování spotřebního koše a zdravé výživy.

Provoz školní jídelny

Provozní doba 6:00 – 14:30

Výdejní doba

Pro cizí strávníky      11:30 – 11:45

Děti a zaměstnanci   11:45 – 14:00

Poznámka: Je zakázán odběr do skleněných nádob, vydáváme stravu pouze do jídlonosičů. Vstup do jídelny je dovolen pouze stravujícím se žákům. Rodiče čekají na své děti v šatně. Žáci nesmí vynášet jídlo z jídelny.

Doba prázdnin, případně mimořádného ředitelského volna

V těchto dnech jídelna až na výjimky nevaří a každý strávník je automaticky odhlášen.

Dotazy a připomínky

Dotazy, připomínky, případné problémy řešte ihned přímo v kanceláři ŠJ s vedoucí.