Okresní kolo Mc Donald´s Cup, 3. třídy

Vítězství v okrskovém kole zajistilo našemu týmu fotbalistů ze 3. tříd účast v okresním kole turnaje v kopané Mc Donald´s Cup, který se hrál ve sportovním areálu v Grygově. Do okresního kola postoupilo 5 škol, které se utkaly systémem každý s každým
Naši borci dosáhli postupně těchto výsledků:
ZŠ Nedvědova – ZŠ Heyrovského 1:10
ZŠ Nedvědova – ZŠ Horka 2:2
ZŠ Nedvědova – ZŠ Grygov 5:1
ZŠ Nedvědova – ZŠ Nemilany 2:0
Vítězem okresního kola se stala ZŠ Heyrovského, která byla skutečně nejlepší a zaslouženě postupuje do krajského kola. Náš tým se ovšem po porážce od pozdějšího vítěze oklepal a bojovnými výkony vybojoval skvělé 2. místo.

Ve školním týmu nastoupili: Kryštof Jalůvka, Jakub Jílek, Michal Škůrek, Daniel Křížek, Roman Markl, Filip Benýšek, Jan Ondris, Dominik Spurný, Adam Stratil a kapitánka týmu Hanka Dostalíková. Hanka byla také pořadateli vyhlášena nejlepší fotbalistkou turnaje.
Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému sportovnímu úspěchu.!