Okskové kolo Mc Donald´s Cup, 4.-5. třídy

Výběr žáků 4. – 5. tříd se zúčastnil okrskového kola tradičního turnaje v kopané McDonald´s Cup, který se hrál ve sportovním areálu v Grygově. Okrskového kola se zúčastnilo celkem 6 škol, které se utkaly systémem bojů ve skupinách a následném play-off.

Naši borci dosáhli postupně těchto výsledků:
Skupina: ZŠ Nedvědova – ZŠ Velká Bystřice 2:2
ZŠ Nedvědova – ZŠ Tršice 3:0
Ve skupině jsme skončili na 1. místě a postoupili jsme do bojů o finálové umístění.
Semifinále: ZŠ Nedvědova – ZŠ Grygov 2:0
Finále: ZŠ Nedvědova – ZŠ Velký Týnec 2:4
Vítězem okrskového kola se stala ZŠ Velký Týnec, která postupuje do okresního kola. Náš tým podával bojovné a zároveň i skutečně fotbalové výkony a vybojoval skvělé 2. místo. Finálový soupeř byl nad naše síly, protože měl více hráčů 5. ročníku.

Ve školním týmu nastoupili: Kryštof Jalůvka, Jakub Jílek, Daniel Křížek, Roman Markl, Filip Benýšek, Dominik Spurný, Adam Stratil, Lukáš Skřivánek, Tobiáš Spurný a kapitánka týmu Hanka Dostalíková.
Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému sportovnímu výkonu!