Žákovský parlament startuje :-)

Tři dny jsme společně strávili na adaptačním soustředění ve Smilově.

Chatička uprostřed krásné přírody na přelomu léta a podzimu a bez signálu byla pro nás přesně to, co jsme potřebovali. Kamarádky Barča a Romča ze šumperského Odrazu nám připravily program pro rychlé seznámení a propojení napříč třídami. Velm brzy jsme se promíchali a všichni jsme se s nadšením zapojili do fůry her a aktivit. Následující den jsme věnovali výběru rolí a plánování akcí a kativit pro nový školní rok. O stálý přísun telíčka a jídla a pitíčka se nám postaraly paní učitelky Lenka a Lenka.

Zvládli jsme déštť i sluníčko i minimrazík a vlastně se nám vůbec nechtělo zpět. Bylo nás společně príma a těšíme se, co se nám asi z našich plánů povede i realizovat. Uvidíme, uvidíme. Už se těšíme se na první zasedání.