Festival ZŠ

V pátek, dne 29.11.2019 se  naše škola zúčastnila Festivalu ZŠ v olomoucké Redutě, ne který  letos  potvrdilo účast celkem  14 základních škol. Naši školu reprezentovaly děti z kroužku „Pohádková muzika“ a  dvě žačky ze 7.B, Bětka a Kačka,  které předvedly svou vlastní  choreografii v akrobatické gymnastice, za kterou  sklidily velký potlesk. Děti z „Pohádkové muziky“ zazpívaly několik písní a zahrály na flétnu či foukací  harmoniku.  Obzvlášť  velký úspěch měla píseň   „Kdepak ty ptáčku hnízdo máš“, kterou zazpíval Gábik  a dojemná  píseň  „Srdce nehasnou“, která v podání  Gábika a Majdy získala i 1.místo ve školní soutěži  „Nedvědka má talent“.  Výkony  žáků všech  škol byly obdivuhodné,  konkurence byla opravdu veliká, a proto si všichni účinkující odnesli  domů zasloužená ocenění.