Valentýnský ples (9.A,B)

Devátá třída. Poslední rok na základní škole. Přemýšlení a vybírání střední školy. Uzavírání pololetního vysvědčení. Přihlášky. Příprava na přijímací zkoušky.

…………………..toto vše bylo na jeden večer úplně zapomenuto 🙂 Páteční večer byl pro naše žáky devátých tříd slavnostní. Na Valentýnský ples si připravily obě třídy vystoupení pro radost rodičů ahostů, ale hlavně pro sebe. Je to jejich velká společenská událost. Spolu se domluvili, spolu si něco natrénovali a spolu vystoupí před plný… ano opravdu tentokráte plnýýýýý sál lidí. A s úsměvem jdou do toho 🙂

Moc bychom jim všichni přáli, aby se to povedlo. A to nejen tento kouzelný večer, ale vše, co mají v plánu. Ať si mohou plnit své sny a dál s úsměvem vzpomínat na svou základní školu.

Děkujeme rodičům z KRPŠ za uspořádání plesu a rovněž kapele Karamel za skvělý hudební doprovod 🙂