Přespání (6. A)

V pátek 6. 3. 2020 v odpoledních hodinách jsme se sešli před školou a čekalo nás slíbené přespání ve škole. Všichni jsme se na to moc těšili. Dostali jsme příležitost strávit čas ve škole mimo školní vyučování a společně si zahrát různé hry. Nejdříve jsme si připravili třídu na přespání a pak jsme vyrazili na bowling do města, kde jsme si navzájem změřili síly. Přestože to někteří hráli poprvé, turnaj byl vyrovnaný. Po skončení hry jsme se vypravili zpět do školy, naštěstí nám nepršelo a tak procházka byla velmi příjemná. To už nám vyhládlo a tak jsme se občerstvili pizzou nebo jinými dobrotami. Někteří z nás trávili dobroty v PC učebně a jiní si povídali a hráli hry ve třídě. Nenechali jsme si ujít ani noční dovádění v bazénu. Pomyslnou třešničkou na dortu byla půlnoční schovka v prostorách školy, která nezklamala. Před spaním jsme si  ještě pustili film jako kulisu a společně si povídali a hráli hry, díky kterým jsme se dozvěděli nové věci o svých kamarádech. Po vyhlášení večerky jsme ulehli do spacáků ve třídě, nějakou dobu si ještě špitali a následně i usnuli. Na snídani jsme si dali piškotový koláč, který nám upekla maminka jednoho z žáků, které tímto děkujeme.  Přespání ve škole jsme si všichni užili, bylo to prostě super a těšíme se na další třídní akci.

Poděkování patří i naší třídní učitelce Petrencové a paní učitelce Řezníčkové za pěknou akci.