Uzavření školní jídelny ZŠ Nedvědova

Vážení zákonní zástupci žáků školy,

dnes (středa 3. 11.) před polednem jsme zachytili únik plynu v jídelně (vývařovně), který byl hasiči a plynaři potvrzen. Z tohoto důvodu nám byl odstaven plyn zásobující školní jídelnu  – je potřebný k vaření obědů. Na opravě se začne intenzivně pracovat zítra ráno. Odstávka plynu (uzavření školní jídelny) bude trvat po dobu opravy – nejméně do pátku 12. 11. 2021.

Již se nám nepodařilo zajistit oběd pro naše žáky na čtvrtek 4. 11. 2021.

O opatření související s havárií a opravou plynu jsme informovali zřizovatele školy – odbor školství Statutárního města Olomouce.

Omlouvám se za problémy, které jsme nemohli ovlivnit.

Žáci 1. stupně (1. až 5. třída)

Od pátku 5. 11. 2021 budou žáci 1. stupně v rámci vyučování (s třídními učitelkami) chodit na oběd na ZŠ Holečkova.

Platby obědů, odhlašování a přihlašování obědů probíhá stále u nás – u účetní školní jídelny.

Žáci 2. stupně (6. až 9. třída)

Není v našich možnostech zajistit dostupné náhradní stravování žákům 2. stupně. Všechny náhradní varianty jsou nedostupné časově nebo finančně.

Žákům 2. stupně nezajistíme po dobu opravy oběd.