„Nedvědka má talent“

V úterý, dne 14.12.2021 se po roční covidové pauze opět konala tradiční soutěž „Nedvědka má talent“. Letos to byl již 7.ročník této talentové soutěže a přihlásilo se do ní na 2 desítky dětí z 1. ale i z 2. stupně. Bohužel z důvodu nemoci nakonec v soutěži účinkovalo celkem 13 dětí. Děti přispěly svými hudebními, pěveckými, ale i tanečními vystoupeními. Odborná pětičlenná porota v čele s p.u. Romanou Řezníčkovou i přes těžké rozhodování nakonec vybrala ty nejlepší, kteří se umístili na prvních třech místech. Třetí místo obsadila H.R. ze 3.A, která zahrála na klavír a zazpívala píseň Dobrú noc. Druhé místo patřilo bezpochyby Š.Č. který rovněž zahrál na klavír 2 skladbičky a zazpíval písničku Hvězdičky. O první místo se letos poprvé podělily dvě žačky, J.K. ze 4.B, která dojala porotu svou hrou na klavír, konkrétně skladbou Panna a netvor a V.V. ze 7.B, která zase dojala porotu svým pěveckým vystoupením a zazpívala krásnou píseň od Billie Eilish. Všichni účinkující sklidili veliké ovace a byli za své výkony patřičně odměněni. Děkujeme všem účinkujícím, členům poroty a p. u. Janě Mašové za výrobu 1. ceny – skvělého dortu.