Pohádková muzika

1. Dne 19.5. reprezentovali žáci z kroužku Pohádková muzika naši školu po dvouleté covidové pauze vystoupením pro jubilanty z městské části Povel v obřadní síni olomoucké radnice. Zazpívali několik písniček a poté doprovázeli jubilanty při předávání dárkových předmětů. Ti byli s vystoupením žáků velmi spokojeni a dojati. Za svůj výkon žáci obdrželi malou odměnu.
  2. Dne 26. 5. udělali žáci z kroužku „Pohádková muzika“ radost  dětem z MŠ Bieblova svým vystoupením s pásmem pohádkových písniček. Kromě  zazpívaných písní zazněly i skladby na klavír v podání dvou žáků  – Štěpána a Haničky ze 3.A . Předškoláčkům, ale i těm nejmenším  se vystoupení líbilo a dokonce si někteří společně s námi zapěli.