„Uhádaná hodina“ (1.B)

V pátek 27. května se třída 1. B opět vydala do DDM na Jánského ulici, kde byl pro děti připraven program pod názvem „Uhádaná hodina“.

Prvňáčci se zapojili do plnění různých úkolů a jak název napovídá, byly to aktivity spojené s hádankami, kvízy a tajenkami.

Na děti čekaly například hádanky z pole (poznávání živočichů), hádanky z lesa (poznávání stromů, listů a lesních plodů), hádanky od řeky (skládání části ryb a správné přiřazování).

Jednotlivé skupinky při hádání zapojovaly také smysly – například při hádankách z louky čich (poznávaly vůni levandule, mateřídoušky), při hádankách od skály si zase procvičovaly hmat.

Škoda, že to byla poslední akce v letošním školním roce. Už se společně těšíme na další programy v DDM, tentokrát ale už jako druháci.