Škola v přírodě Horní Bečva (1.B,2.A,2.B)

Navštívit lesní říši se podařilo dětem z 1.B, 2.A a 2.B v rámci školy v přírodě na Horní Bečvě. Lesní skřítci vzali děti na dobrodružnou výpravu za tajemstvím lesa, kde se naučily nejen spoustu zajímavostí o stromech, zvířatech a životě v lese, ale popustily uzdu i své fantazii a dostaly se do pohádkového světa lesních bytostí. Jednotlivé týmy musely projít nejednou zkouškou. Své pohybové dovednosti si ověřily v rámci různých netradičních sportovních klání.  Velkým zážitkem bylo vytvoření  lesní galerie . Do tvůrčího procesu se některé děti zapojily opravdu celým tělem, ale výsledek stál za to. Originální ztvárnění Blaťáka obecného nenajdete v žádné světové galerii. Svou odvahu děvčata a chlapci dokázali při hledání indicií pro kouzelný lektvar od tajemné Motýlice. Týden plný napětí, tajemství a odvahy rychle utekl, všem malým účastníkům se v závěru podařilo získat tajemný talisman Strážce lesa a zachránit Strom života. Novým přátelům lesa se podařilo na poslední chvilku zachránit i ulovenou rybu. Kdo ví, třeba byla kouzelná a splní nám 3 přání…….