Festivalu kulturních programů olomouckých základních škol (Pohádková muzika)

Dne 20.6. 2022  se žáci z kroužku „Pohádková muzika“ zúčastnili  X. ročníku Festivalu kulturních programů olomouckých základních škol, který se konal v olomoucké Redutě. Účast byla hojná, představily se zde soubory mnoha  základních škol a jejich výkony byly úctyhodné. Kromě žáků  základních škol  vystoupila v Redutě  i cimbálová kapela složená ze studentů gymnázia Hejčín. Za své kulturní programy získaly všechny školy ocenění Komise pro občanské záležitosti statutárního města Olomouc a odměnu od odboru školství Magistrátu města Olomouce. Vystoupení „Pohádkové muziky“  se ostatním účinkujícím  moc líbilo, děti byly za svou přípravu pochváleny a po cestě zpět do školy přišlo zmrzlinové  osvěžení v horkém počasí vhod.