Sportovní den (6.C)

Během školního roku se naše třída zúčastnila soutěže pořádané Technickými službami Olomouc týkající  se životního prostředí a jeho ochrany. V konkurenci mnoha škol se podařilo naší třídě obsadit 3. místo. Vyhráli jsme hodinový pobyt v Laser aréně.

Na dnešní den jsme se již dlouho těšili. Konečně nastal DEN D, tedy vlastně DEN L.

Ráno jsme se vydali do Laser arény, poslechli si pokyny, rozdělili se do týmů a souboj mohl začít……Chvíli si vedl lépe jeden tým, chvilku zase druhý…..ale to zase nebylo tak důležité, důležité bylo, že jsme si to všichni skvěle užili, pořádně jsme si zahráli, až se z nás řinul pot.

Po náročném a vysilujícím sportovním výkonu následoval piknik v parku a samozřejmě bohaté občerstvení. A bylo opravdu z čeho vybírat….buchtičky, bábovičky, šneky (samozřejmě vše vlastní výroby) a mnoho dalších dobrot. Po vydatném občerstvení jsme se zase pustili do sportovních aktivit.  I  přes velké teplo a dusno jsme si náš sportovní den užili.