Adaptační soustředění 6.B

Ve dnech 19.-21. září proběhlo adaptační soustředění žáků 6.B, které se uskutečnilo v kempu Krásná Morava. Během programu se žáci dozvěděli plno nových věcí o svých spolužácích, rozvíjeli týmovou spolupráci a utužovali třídní kolektiv.

Po každodenním programu jsme se s dětmi přesouvali zpátky do školy, kde probíhaly další aktivity. Mezi nejúspěšnější bych rozhodně vyzdvihl školní „schovku“, využití školního bazénu a společné sledování filmu ve třídě.

Poslední den jsme využili krásného počasí a vyrazili do kukuřičného bludiště, kde museli žáci plnit logické úlohy a taktéž prokázat svou prostorovou orientaci.

Děti i učitelé si ze soustředění dovezli spoustu společných zážitků, nových poznatků a hlavně dobrou náladu!!!