Florbalový turnaj

V úterý 15. listopadu se naše škola zúčastnila okresního kola ve florbale, které se konalo na půdě Základní školy Horká nad Moravou. Za naši školu byli vybrání žáci 6. ročníků, kteří si změřili síly s dalšími třemi školami.

Hned v úvodu turnaje jsme odehráli nervy drásající utkání, které rozhodly až samostatné nájezdy v náš prospěch. O rozhodující branku se postarala jediná hráčka turnaje, naše Ema. Další zápas skončil po základní době taktéž nerozhodně, zde jsme však při samostatných nájezdech nakonec podlehli. Boj o postup nakonec vyvrcholil posledním zápasem, který měl rozhodnout o celkovém vítězi turnaje. Zde jsme nakonec nestačili na ZŠ Gorkého, byť jen o jediný gól. Naši hráči však předvedli v každém utkání velmi kvalitní výkon, za což jim patří obrovská pochvala.

Z turnaje si však odnášíme plno skvělých sportovních zážitků, momentů a radosti, což je to nejdůležitější.