Lyžařský výcvik 7. tříd

Uplynuly již tři roky od doby, kdy se žáci sedmých tříd z naší školy zúčastnili lyžařského výcviku. Po nucené přestávce bylo na čase tuto tradici a radost opět obnovit. Letošní formát výcviku byl poněkud netradiční, neboť se jednalo o dojezdový kurz. Den účastníků probíhal nejprve běžnou výukou v naší škole, na kterou navazovala cesta autobusem do Ski areálu Hlubočky. Tam si vzali žáky na starost instruktoři, kteří s nimi nacvičovali a poté pilovali lyžařské a snowboardové dovednosti. Bohužel, zranění se nám v letošním roce nevyhnulo. I toto zkrátka k pohybovým aktivitám patří. Soudě dle výrazů a reakcí všech zúčastněných můžeme s klidem konstatovat, že výcvik byl úspěšný. Doufejme, že v příštím roce si žáci opět okusí lyžařský výcvik i s pobytem v nějaké malebné horské chatě.