Okrskové kolo ve florbalu (8.,9.)

                Vybraní chlapci z osmých a devátých tříd spojili své síly a dovednosti a společně se vydali do boje o vítězství v turnaji okrskového kola ve florbalu. Turnaj pro naši skupinu hostilo Gymnázium Hejčín. Snaha a úsilí našich reprezentantů školy bylo obrovské, ale bohužel jsme poněkud zaostávali po herní stránce. Nicméně, v jednom ze čtyřech zápasů jsme doslova sahali po vítězství, když jsme se po brankových přestřelkách dostali do vedení. Naneštěstí, poslední minuta zápasu rozhodla v otočení skóre ve prospěch soupeře. Celkově jsme se tak museli spokojit s pátým místem. Pro deváťáky se jednalo o poslední možnost reprezentovat „Nedvědku“ na turnaji ve florbalu, ale letošní osmáci budou chtít příští rok napravit své chyby a zabojovat o nejvyšší příčky.