Jak to chodí u nás u Medvědů? (žákovský parlament)

Ve středu se za námi přišli podívat kamarádi ze žákovského parlamentu jiné základní školy v Olomouci. Připravili jsme si pro ně společné dopoledne. Zahájili jsme setkání malými seznamovacími aktivitami. Přátelskou atmosféru jsme navodili i drobným občerstvením, které jsme si sami pro hosty připravili.

Následovalo zasedání našeho žákovského parlamentu. Nebylo jen jako ukázkové – bylo naprosto běžné tak, jak jej míváme každý týden v úterý odpoledne. Řešili jsme si na něm další akci pro spolužáky. Dalším bodem programu byla prohlídka naší školy. Myslíme, že se vážně máme čím pochlubit 😊 Během diskuse jsme si pak vyměnili fůru názorů na naše školy navzájem a získali jsme novou inspiraci.

Jsme rádi, že jsme měli možnost poznat nové lidičky a těšíme se opět někdy příště na viděnou.