Okresního turnaje ve vybíjené (žáci 5. tříd)

Dne 24. 4. se žáci 5. tříd zúčastnili Okresního turnaje ve vybíjené. Turnaj se konal ve Velké Bystřici a zúčastnilo se ho 7 základních škol. Ve skupině náš tým uhrál jednu výhru a utrpěl jednu prohru. Semifinále proti ZŠ z Dolan bylo velice napínavé. První poločas jsme byli herně lepší my, nicméně druhý poločas jsme usnuli na vavřínech a šlo se do prodloužení. Tým se semknul a probojoval se do finále. To ovládl domácí tým z Velké Bystřice, kterým posíláme gratulaci k postupu na Krajské kolo. Naši žáci si tak odvezli medaile a pohár za týmově vybojované 2. místo a skvělý sportovní zážitek. Děkuji dívkách a chlapcům za úžasnou reprezentaci školy. Poděkování patří i MZŠ a MŠ Velká Bystřice a DDM Olomouc za organizaci turnaje.