Exkurze (9.B)

Na naše vlastní přání máme malé putování …. k tomu trošku sportování, trošku opékání, trošku povídání, trošku projednávání …. a hlavně fůra pohody a klidu a dobré nálady….

Takto vypadala naše výprava ve středu do ekologického centra Sluňákov. Loni se nám tam velmi líbilo a letos jsme si vytvořili sami program nám na míru. Měli jsme možnost volby a většina třídy se této společné akce zúčastnila. Máme rádi aktivity, které si můžeme takto volit a plánovat. Podílíme se tak na tom, čím vyplníme čas a s kým a kde jej trávíme …. a to nás baví. Propojení různých skupinek naší třídy, zkoušení si pro někoho nových a pro jiného běžných dovedností. Těší nás i pochvalná slova od lektorek, se kterými jsme se dopoledne potkávali.

Máme za sebou dlouhou cestu se spoustou překážek a před sebou poslední měsíc a věříme, že se nám takovéto společné chvilky ještě podaří ….