Den pro žákovský parlament

Závěr školního roku se pomalu, ale jistě blíží … a nám utekl vlastně velmi rychle náš další pracovní rok. Sehráli jsme se ve skvělý tým, někteří odpadli, jiní přibyli noví….

Měli jsme fůru plánů a nápadů, některé jsme uskutečnili, některé jsme pozměnili, některé jsme si z kalendáře z různých důvodů pro letošek vyškrtli…..a to je na tom všem naprosto skvělé. Uděláme si rok takový, jaký chceme 😊

Uskutečnili jsme charitativní akci, podíleli se na několika školních akcích, zorganizovali nové akce pro své spolužáky, navázali nově spolupráci s mateřskou školou ….….  a na dnešek jsme si naplánovali výlet pro nás. Vyhrála aktivita v jump aréně a pak procházková trasa historickým centrem města. Nechyběla ani společná zmrzlina – kdybychom ji dali do jednoho velkého letního poháru, hýřil by všemi barvami – stejně, jako naše aktivity 😊

Tím ale zdaleka nekončíme…. Ještě nás čekají volby, abychom mohli zahájit po prázdninách s novými kamarády, a také připravujeme …. Ale to je vlastně překvapení…. Taaaakže na to si prostě musíte počkat 😊

Bylo nám dnes spolu skvěle a těšíme se na nás, těšíme se na vás, těšíme se na nové výzvy…..

Medvědi