Brno (7.A,B)

V pátek 31. května vyrazily společně třídy 7.A a 7.B do Brna. Cílem našeho společného výletu byl hrad Špilberk a zábavní Bruno family park. První zastávkou byl, již zmíněný, hrad Špilberk, kde měli žáci možnost nasát atmosféru středověké pevnosti a projít si její cimbuří. Okolí hradu navíc návštěvníkům poskytovalo dechberoucí výhledy na Brno a jeho přilehlé části, což někteří využili k focení „selfíček“ se svými přáteli. Společná fotografie před odjezdem nesměla chybět.

Z hradu jsme autobusem přejeli rovnou do Bruno family parku, což byl hlavní program našeho výletu. Na děti zde čekalo mnoho vnitřních a venkovních atrakcí, bufet plný dobrého jídla a pití, a hlavně plno zábavy. Výlet jsme nakonec zakončili řízkem s bramborovou kaší v místní jídelně. Po cestě zpátky bylo na dětech vidět, že si výlet moc užili.