Adaptační den (9. A)

Ve středu jsme využili krásného počasí a vyrazili jsme s deváťáky pěšky na Poděbrady. Cestou nás provázela dobrá nálada a úsměv na tváři.

Mimo školní prostředí jsme mohli lépe sdílet své zážitky z prázdnin a z výletů. Čas jsme trávili i aktivním způsobem, hráli jsme fotbal, na schovávanou a na závěr bojovou hru „Vlajkovaná“.

Dopoledne uteklo jako voda a začátek školního roku jsme nastartovali pozitivně s vědomím, že vše letos úspěšně zvládneme.

Hamplová, Fuksová